Naši učenci dosegajo izjemne uspehe tudi v izvenšolskih dejavnostih za katere namenijo veliko prostega časa. Tekom šolskega leta so se udeležili tekmovanj tako na državni kot na mednarodni ravni.

 

V letošnjem letu so izjemne uspehe dosegli naslednji učenci:

ŠPORTNO PODROČJE
Ula Mila Ivković Vlaj, 6. b – 1. mesto (prvine – kadetinje) na Državnem prvenstvu v umetnostnem plavanju, posamično, Kranj; 3. mesto (solo – kadetinje) na Državnem prvenstvu v umetnostnem plavanju, posamično, Ljubljana; 1. mesto (duo – kadetinje) na Državnem prvenstvu v umetnostnem plavanju, ekipno, Ljubljana

Lučka Ravnihar, 6. b – 1. mesto mnogoboj, 1. mesto bradlja, 3. mesto preskok, 1. mesto vrtalica, 1. mesto parter na Državnem prvenstvu v moški in ženski športni gimnastiki – starejše deklice, posamično, Ljubljana; 1. mesto mnogoboj na Pokalu Šiške, posamično, Ljubljana; 1. mesto mnogoboj na Državnem prvenstvu v moški in ženski športni gimnastiki – starejše deklice, ekipno, Ljubljana; 1. mesto mnogoboj na Pokalu Šiške – starejše deklice, ekipno, Ljubljana; 3. mesto mnogoboj na Šalamunovem memorialu, ekipno, Maribor

Tia Brdnik, 6. c – 3. mesto na Evropskem prvenstvu street dance show formacija, ekipno, Bratislava

Lovro Kotnik, 6. c – 1. mesto na Državnem prvenstvu U13 košarka, ekipno KK Ljubljana, Sladki vrh in 1. mesto v Mini pokal Špar – košarka, ekipno KK Ljubljana, Koper

Žiga Confidenti, 7. a – 1. mesto na Državnem prvenstvu v Mali odbojki, ekipno, Šempeter

Zoja Kotnik, 7. b – 2. mesto na Slovenskem pokalu Duatlon – Super sprint starejše deklice, posamično, Ribnica; 3. mesto na Državnem prvenstvu Duatlon – Super sprint starejše deklice, posamično, Logatec; 3. mesto na Slovenskem pokalu Triatlon – Super sprint starejše deklice, posamično, Ptuj; 2. mesto na Državnem prvenstvu Triatlon – Super sprint starejše deklice, posamično, Koper

Luna Pestotnik Stres, 7. b – 1. nagrada na 14. tekmovanju mladih slovenskih baletnih plesalcev, posamično, Lendava
Jaša Živko, 7. b – 1. mesto na DANCESTAR WORLD FINALS 2019, HIP-HOP ples, ekipno – Plesna šola Kazina, Poreč – Hrvaška

Miša Sax, 7. c – 2. mesto na Mladinskem državnem prvenstvu v squash-u – G13 kategorija, posamično, Ljubljana in 2. mesto na Croatian Junior Open – G13 kategorija, posamično, Zagreb

Ema Kocijan, 8. c – 3. mesto na Pokalu Slovenije Eqwin inFM A2/L, posamično, Velenje; 2. mesto na CS1/3 mednarodni tekmi A1, posamično, Arezzo – Italija; 2. mesto na CS1/3 mednarodni tekmi A2, posamično, Arezzo – Italija; 1. mesto na CS1/3 mednarodni tekmi A2, posamično, Arezzo – Italija; 3. mesto na CS1/3 mednarodna tekma A2, posamično, Lipica; 1. mesto na Pokalu Slovenije, Eqwin inFM A2/L, posamično, Velenje; 1. mesto na Pokalu Slovenije, Eqwin inFM A2, posamično, Velenje;3. mesto na Pokalu Slovenije, Eqwin inFM A2, posamično, Velenje; 1. mesto na Pokalu Slovenije, Eqwin inFM A2, posamično, Novo mesto;
Brin Kuzmanič, 8. c – 3. mesto na Državnem tekmovanju JUDO, posamično, Lendava

Karin Knez, 9. a – 3. mesto na državnem prvenstvu v sabljanju v kategoriji floret U – 14, posamično, Ljubljana

Ema Krpič, 9. a – 3. mesto na Državnem prvenstvu v preskakovanju ovir s konji, posamično, Lipica in 3. mesto na Državnem prvenstvu v preskakovanju ovir s konji, ekipno, Lipica

GLASBENO PODROČJE

Neja Šmalc, 4. b – 3. mesto na glasbenem tekmovanju (violončelo), posamično, Legnago – Italija

Čestitke vsem učencem!

Robertina Dugar, za uredniški odbor