V ponedeljek, 26.9.2022, bomo na OŠ Trnovo obeležili Evropski dan jezikov. Sodelovali bodo vsi učenci od 1. do 9. razreda.

Prihod v šolo bo ob 8.20, z dnevom dejavnosti bomo zaključili 12.45, ko bo sledilo kosilo.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekala po običajnem urniku.

Osrednja tema kulturnega dne bo ustvarjalni duh Jožeta Plečnika, saj v tem letu obeležujemo 150. obletnico njegovega rojstva.

Učenci od 1. do 3. razreda bodo vseh 5 ur ustvarjali v šoli, učenci od 4. do 9. razreda pa bodo odšli v kino, se sprehodili po Plečnikovi Ljubljani ter ustvarjali v šoli.

Ob 8.20 se vsi učenci zberejo v matičnih učilnicah, sledi program pod vodstvom učiteljev in zunanjih izvajalcev.

Učenci potrebujejo puščico, zvezek za angleščino, copate in primerno garderobo za obisk kina.

Utrinki sledijo naslednji teden:)

Petra Kos za aktiv jezikoslovcev