Tekmovanja so potekala na šolski in državni ravni, letos prvič tudi za 6. razred.

6.razred: Bronasto priznanje je 14. 12. 2022, doseglo 6 učenk in učencev ki so se uvrstili na državno tekmovanje, 21. 2. 2023. Dve učenki Dora Kuželički in Sofia Modic sta dosegli srebrno priznanje.

Tekmovanje za 8. in 9. razred je potekalo na isti dan, šolska raven 22. 11. 2022, državna raven 30. 3. 2023.

8. razred: od 26 učencev je 17 tekmovalcev doseglo bronasto priznanje, na državno tekmovanje sta se uvrstila dva. Amir Hassanien in Eliana Grace Mormance, ki je dosegla zlato priznanje.

9. razred: Na državno tekmovanje so se uvrstili 4 devetošolci: Adam Bürmen, Sara Čaušević, Brina Ulčar Koprivšek in Oto Bevk.

Brina Ulčar Koprivšek je dosegla najboljši rezultat v državi in zlato priznanje, deli si 1. mesto, srebrno priznanje je dosegel Oto Bevk.

Iskreno čestitamo za dosežene odlične uspehe!

Tadeja Dovič, Filipe de Almeida, vodji tekmovanj