Učenci prvošolci smo raziskovali in doživeli prelepo naravo pod Čemšeniško planino, kjer stoji CŠOD Prvine. Vreme je bilo pestro, od dežja in nalivov, močnega vetra do toplega spomladanskega uživanja, kar nam je ponudilo obilo zanimivih doživetij. Raziskovali smo naravo, gradili gradove  z vejami, se preizkusili v orientaciji, slikali s storžki in vejicami ter pletli zapestnice prijateljstva iz volne. Veliko časa smo preživeli zunaj in ustavila nas ni niti tema. Zvezde so bile prekrasne in tišina malo strašljiva.

Vse tri dni smo preživeli s sošolkami in sošolci ter z učitelji, pri čemer smo se bolje spoznali in povezali. Hvala vsem, ki so kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi. Učiteljem CŠOD Prvine smo se zahvalili z ročno izdelanim srčkom z zahvalo.

Učiteljice in učitelj 1.r