Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure potekajo od 16.00 do 18.00.

1. – 5. RAZRED 6. – 9. RAZRED
 17. 10. 2019  24. 10. 2019
 19. 12. 2019  19. 12. 2019
 16. 1. 2020  23. 1. 2020
 12. 3. 2020  19. 3. 2020
  9. 4. 2020  16. 4. 2020
 14. 5. 2020  21. 5. 2020

Dopoldanske govorilne ure

V dopoldanskem času bodo govorilne ure vsak tretji teden v mesecu po urniku oz. po individualnem dogovoru z učiteljem.

UČITELJ TERMIN
Špela Andreuzzi četrtek, 3. šol. ura, kabinet MAT-FI
Darinka Aravs torek, 5. šol. ura, učilnica 9
Danijela Babič sreda, 3. šol. ura, kabinet TJA (pri VT)
Karmen Baloh torek, 3. šol. ura, zbornica
Saša Božović torek, 4. šol. ura, kabinet ŠPO
Saša Brolih sreda, 4. šol. ura, zbornica
Filipe de Almeida torek, 1. šol. ura, kabinet TJA (pri VT)
Jadranka Dimič Perković četrtek, 1. šol. ura, zbornica
Iza Dojer sreda, 3. šol. ura, učilnica 32
Nevenka Dolenc
Ivan Dović torek, 4. šol. ura, učilnica 3
Tadeja Dović petek, 4. šol. ura, kabinet TJA (pri VT)
Robertina Dugar torek, 2. šol. ura, kabinet MA-FI
Polonca Fugina sreda, 3. šol. ura, kabinet SLJ
Mojca Furlan
Igor Gajser
Gabrijela Gajšek ponedeljek, 5. šol. ura, kabinet TJA (pri VT)
Bojana Glatz  ponedeljek, 5. šol. ura, kabinet LUM/GUM
Anita Godler torek, 3. šol. ura, zbornica
Mojca Gorjup petek, predura, učilnica 23
Stanka Ilar petek, predura, učilnica 7
Tina Ilgo  /
Petra Iskra
Romana Jereb petek, predura, učilnica 7
Jernej Kalan petek, 5. šol. ura, kabinet ŠPO
Tanja Kerec Lovenjak četrtek, 2. šol. ura, zbornica
Danijela Klemenčič petek, 4. šol. ura, zbornica
Nataša Klun sreda, 1. šol. ura, kabinet MAT-FI
Petra Kobe Tomič sreda, 2. šol. ura, zbornica
Metka Koder torek, 5. šol. ura, kabinet pri učilnici 7
Mojca Kodrič četrtek, 4. šol. ura, učilnica 34
Silva Kolman sreda, 5. šol. ura, kabinet MAT-FI
Alenka Končan četrtek, 6. šol. ura, kabinet ŠPO
Blanka Konhajzler ponedeljek, 3. šol. ura, kabinet ZGO-GEO
Merita Korenica petek, 2. šol. ura, kabinet ANG (2. nadst.)
Tina Korent torek, 3. šol. ura, zbornica
Petra Kos torek, 3. šol. ura, zbornica
Teja Kovač petek, predura, učilnica 24
Darja Kramar  /
Irena Krošelj
Franc Ferdo Kukec četrtek, 4. šol. ura, kabinet ZGO-GEO
Irena Logar ponedeljek, 4. šol. ura, učilnica 10
Maja Marinč sreda, 4. šol. ura, kabinet SLJ
Bogdan Osolin petek, 1. šol. ura, kabinet SLJ
Ina Papić sreda, 4. šol. ura, zbornica
Karin Paškulin četrtek, 3. šol. ura, kabinet ŠPO
Olivera Petrovič Magušar
Vida Rupert torek, 2. šol. ura, zbornica
Branka Schwarz
Branko Stepančič
Sonja Stepančič četrtek, predura, učilnica 35
Sara Šibal ponedeljek, 2. šol. ura, kabinet TJA (pri VT)
Lidija Štepec
Nataša Taleski Gržinič torek, 1. šol. ura, kabinet MAT-FI
Sonja Tratnik sreda, 2. šol. ura, kabinet TJA (2. nadst.)
Tatjana Vintar petek, predura, učilnica 45
Irena Vižintin  sreda, 4. šol. ura
Mojca Vrtin  /
Mateja Založnik torek, 5. šol. ura, učilnica 9