V sklopu delovanja Konfucijeve učilnice Ljubljana in projekta Spoznavanje kitajskega jezika in kulture letos prvič pripravljamo 30-urni tečaj spoznavanja kitajskega jezika in kulture za odrasle, ki je namenjen usvajanju osnov kitajskega jezika in vpogledu v zakladnico kitajske zgodovine, kulture in običajev. Udeležijo se ga lahko starši naše šole in drugi zainteresirani.

Potekal bo na OŠ Trnovo ob ponedeljkih po dve šolski uri, od 18.00 do 19.30, v učilnici št. 51 (4. nadstropje). Z izvajanjem bomo pričeli v ponedeljek, 27. januarja 2020. Cena tečaja je simbolična in znaša 45 € za cel tečaj.

Tečaj bo vodila rojena govorka učiteljica Guo Renhe, ki bo pouk vodila v angleščini.

Vpis na tečaj bo koordinirala dr. Katja Kolšek (katja.kolsek@guest.arnes.si). Odprt bo do 20. januarja 2020.

Prijava poteka po elektronski pošti na naveden naslov.

Katja Kolšek, koordinatorica