Lokacija in kontaktni podatki

Osnovna šola Trnovo
Karunova ul. 14/a
1000 Ljubljana

 

Začasne lokacije (do predvidoma konca decembra 2021)

  • tajništvo, računovodstvo, 1. razred in 2. a | Župnija Ljubljana – Rakovnik, Rakovniška ulica 6, 1000 Ljubljana
  • 2. b in c, 3. razred, 4. razred in 5. razred | Študentski kampus, Pivovarniška ulica 6, 1000 Ljubljana
  • 6. razred, 7. razred, 8. razred in 9. razred | Zavod sv. Stanislava, Štula 23, 1210 Ljubljana Šentvid

 

 

 

Ravnateljica: mag. Đulijana Juričić 070 690 399 julijana.juricic@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice: Mateja Zalaznik 070 754 997 mateja.zalaznik@os-trnovo.si
Svetovalna služba: Natalija Plajnšek 070 648 088 natalija.plajnsek@os-trnovo.si
Barbara Ogrin 070 683 506 barbara.ogrin@os-trnovo.si
Dodatna strokovna pomoč: Alenka Dolinar alenka.dolinar@os-trnovo.si
Poslovna sekretarka: Daniela Kerec 070 422 141 daniela.kerec@guest.arnes.si
Računovodstvo: Marjana Gvardjančič 070 676 390 marjana.gvardjancic@guest.arnes.si
Katja Krasnić 070 400 539 katja.krasnic@guest.arnes.si
Knjižnica: Simona Felicijan simona.felicijan@os-trnovo.si
Šolska prehrana: Lorena Langerholc Povh 040 224 007 lorena.langerholc@guest.arnes.si

 

Dostopnost