3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020 bo potekal v torek 29. 9. 2020, v prostorih osnovne šole KOLEZIJA, Cesta v Mestni log 46, v Ljubljani, s pričetkom 17. uri. Potrjevanje prijav bo do 1650. Predhodne prijave javite do nedelje, 27. 9. 2020, in sicer po elektronski pošti: Franc.Poglajen@pogi.si ali po telefonu na številke: 041/325-685, ali na naslov Šahovsega kluba Komenda.

Pravico nastopa imajo šahistke in šahisti rojeni leta 2010 in mlajši. Na vsakem turnirju boste igrali 5 kol, časovna omejitev bo 15 minut na igralca. Igrali boste po pravilih FIDE z dodatkom za pospešeni šah.

Prispevek za vnaprej prijavljene igralce (do roka prijav) za posamezni turnir znaša 7 €. Prispevek se prispeva pred pričetkom turnirja. Igralci, ki ne bodo predhodno prijavljeni, bodo prispevali prispevek v višini 10 €.

Vsak igralec zagotovi šahovsko uro! Šahovsko uro si lahko izposodite v šoli pri mentorju šahovskega krožka.

Vsak igralec mora imeti s seboj copate!

Na turnir prihajajo samo zdravi igralci. Obvezna uporaba zaščitnih mask za vse.

Več na povezavi: https://www.sah-komenda.com/

Bogdan Osolin, mentor šahovskega krožka