V četrtek, 22. 9. 2022, si bodo učenci 3. razredov v okviru Evropskega tedna mobilnosti ogledali avtobusno in železniško postajo.

V matičnih učilnicah se zberejo ob 8.20. Prvo uro bodo pojedli malico in se pripravili na odhod. Odhod izpred šole do avtobusne postaje št. 9 na Ziherlovi ulici bo ob 9.05. Ob 9.17 uri se bodo odpeljali z brezplačnim prevozom do glavne avtobusne in železniške postaje v Ljubljani. Tam bodo spoznavali posamezne pojme povezane s cestnim in tirnim prometom ter poklice, povezane z njim. Po železniški postaji bomo imeli strokovno vodstvo. Cena vodenja je 1€. Denar naj imajo učenci v četrtek s seboj.

Povratek v šolo je predviden okoli 12.30 ure. Ob 12.45 se bo končal pouk, sledilo bo kosilo in popoldansko varstvo.

Tatjana Vintar, vodja dejavnosti