Pretekli četrtek se je na naši šoli trlo srečnih nasmejanih učencev 1., 2., 3., 4. in 5. razredov. Ja, že res, da je naša šola ves čas polna veselja. A ta četrtek je bilo srečo čutiti vse do večernih ur. Devetošolci so skupaj z mentorji, razredniki, za najmlajše pripravili čudovito doživetje. Na šoli so imeli čisto pravi kino popoldan, na katerem niso manjkale niti drobcene pregrehe. Čudovito sporočilo filma, ki se je dotaknilo prav vsakega: pomoč, prijateljstvo, sodelovanje in sprejemanje drugačnosti.

Veliko novega pa so se naučili tudi devetošolci, ki so se znova vživeli v najrazličnejše vloge, poklice, in spoznali, da biti vzgojitelj, učitelj mlajših učencev zahteva veliko energije, vztrajnosti, skrbi, empatije … A se izplača, najlepše plačilo, ki so ga devetošolci prejeli, so bili srečni, nasmejani otroci in njihovi starši. Ta sreča še kar žari in polni prostore OŠ Trnovo.

Devetošolci in razredniki

Dostopnost